Stačí to nastříkat do skříněk a moli se k nim více nepřiblíží: Z linky se pratali se jako namydlený blesk, více jsem je doma neviděla!

Do potravinové skříně v kuchyni se mi nastěhovali moly. Řeknu vám, nic příjemné. Protože jsem chemii k potravinám rozhodně nechtěla stříkat , rozhodila jsem sítě na internetu a našla jsem tento skvělý nápad.

Autorce tímto velmi děkuji a mohu i já za sebe potvrdit, že moli se z komory odstěhovali rychlostí blesku a už jsem je víc neviděla . Třeba zakročit co nejdříve, aby se u vás nestihli přemnožit!

Domácí prostředek proti molům

Tento recept je velmi jednoduchý a pomůže vám udržet mole daleko od vašich věcí a nábytku. A je to super i pro lidi, kterým zapáchá ocet, toto i pěkně voní!

potřebujeme:

  • Filtrovaná voda – 200 ml
  • Hřebíček – 20 až 30 do oblastí
  • Běžný alkohol – 300 ml

postup:

Dejte vařit vodu a přidejte do ní i hřebíček – vařte 5-10 minut. Pak přelijte do láhve a nechte vychladnout. Nakonec už jen přidat alkohol, promíchat a je to.

Nastříkejte do potravinové skříňky, kuchyňské linky, nebo i do skříně. Je to i výborná prevence škůdci – mně to pomohlo s molo, ale prý to funguje i jiných škůdců.

Někteří lidé s tím stříkají rámy oken a dveří, aby jim dovnitř nenalezli pavouci a broučci. Zkuste, za mě určitě doporučuji. 🙂

Zdroj:dobrenoviny.sk

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *