Vyzkoušejte čaj, který vás nadobro zbaví tuků v oblasti břicha. V pase budete mít až o 8 cm méně!

Spread the love

Vyzkoušejte čaj, který vás nadobro zbaví tuků v oblasti břicha. Že je to nemožné? Jste na omylu. K přípravě tohoto malého pitného zázraku budete potřebovat pouze tři ingredience a vězte, že nebudete litovat.

Nachystejte si zelený čaj, skořici a bobkový list. Daleko jistě nepůjdete, protože tyto ingredience má snad každý z nás v kuchyni.

Budete potřebovat:

  • 800 ml vody
  • jednu skořici
  • tři bobkové listy
  • jednu polévkovou lžíci zeleného čaje
čaj

Převařte si vodu, přidejte skořici, bobkové listy a zelený čaj. Takto vzniklou tekutinu překryjte a nechte louhovat alespoň patnáct minut. Poté je třeba obsah scedit, aby se nám dobře požíval.

Tato očistná hubnoucí kúra se má konzumovat každé ráno, a to vždy na lačný žaludek. Tím se naprosto dokonale nastartuje náš metabolismus. Další šálek vypijte po snídani a třetí večer, těsně před spaním. Procedura by se měla opakovat po dobu více dnů, avšak již po prvním dni uvidíte výsledky. A po týdnu pak bude zjevná změna vašeho břicha, stehen a hýždí. Všechny tyto ingredience totiž dokonale spalují naše nechtěné tuky a urychlují práci metabolismu. Tento účinek by však měl být doprovázen vyváženou stravou a fyzickou aktivitou.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *