Očista organismu pro rychlou normalizaci váhy

Spread the love

Je známo, že k potlačení mnoha onemocnění stačí zbavit střevo produktů trávení. Tlusté střevo má za úkol ze všech částí těla posbírat a pomocí peristaltiky vyloučit veškeré jedovaté, kvasící a hnijící odpadní látky. Je čističkou lidského těla.

len

A nemá-li docházet k chorobám, přírodní a hygienické zákony vyžadují, aby byla tato čistička udržována v dobrém stavu. Je třeba zbavovat ji pozůstatků těchto látek, stejně jako hlenovitého povlaku, který se vlivem činnosti vytváří na jejích vnitřních stěnách. Za 70 let lidského života projde střevem 100 tun potravy a 40 tisíc litrů tekutin.

Že je střevo zaneseno, signalizují časté zácpy, poruchy látkové výměny, cukrovka, alergie, nadváha nebo podváha, nemoci ledvin a jater, zrakové a sluchové potíže, problémy s kůží, vlasy a nehty i systémová onemocnění počínaje arttritidou a konče rakovinou.

Klystýr vyčistí pouze nevelký úsek tlustého střeva – asi 40-50cm.

Promývání tlustého střeva za pomoci přístrojů je složitý a nákladný proces, poškozující střevní mikroflóru. Užíváním 1-3 lžiček speciální mouky ze lněného semínka po dobu tří týdnů zcela zbavíte tenké i tlusté střevo mnohaletého hlenu, zatvrdlé stolice i parazitů. Mikroflóra střeva je přitom zcela nedotčena.

Tato metoda napomáhá rychlé normalizaci tělesné váhy a spalování tukových zásob. Mouka ze lněných semínek dokáže absorbovat a vyvádět z organismu toxické a odpadní látky a snižuje cholesterol. Má protiparazitický účinek širokého záběru, působí zhoubně na mnohé typy hlístů, kvasinek a virů. Len má prokazatelně kladný účinek na regulaci tuků.

Očista střeva

1. týden

1 lžička mletých lněných semínek + 100 g kefíru nebo acidofilního mléka

2. týden

2 lžičky mletých lněných semínek + 100 g kefíru nebo acidofilního mléka

3. týden

3 lžičky mletých lněných semínek + 100 g kefíru nebo acidofilního mléka

len2

Pokud neseženete mletá lněná semínka, kupte celá a umelte je v mlýnku na kávu. Dostanete je v lékárně nebo v obchodech se zdravou výživou. Jezte tuto směs místo snídaně. Tlusté i tenké střevo se zbaví všech odpadů a střevní mikroflóra zůstane zachována. Po dobu očisty zvláště přísně dodržujte pitný režim, pijte nejméně 2,5 litru vody denně!


Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *