Trápí vás křečové žíly? Vyrobte si přírodní česnekovou směs na jejich léčbu

Spread the love
Křečové žíly jsou rozšířené, oslabené a snadno viditelné žilky pod povrchem kůže. Obvykle mají tmavě fialovou nebo modrou barvu a většinu lidí dokáží vyděsit. Křečové žíly mohou být výsledkem celé škály problémů, včetně těhotenství, obezity, dlouhodobého stání, namáhání, ale i genetiky aj.

Když se křečové žíly objeví, obvykle se léčí pomocí různých kompresních technik, například kompresními punčochami a obinadly. Nicméně, často s nimi přichází i další problémy jako bolestivé záněty, otoky a pocity tíhy v nohou. Křečové žily se rovněž projevují pavoukovitě rozšířenými žilkami a kapilárami na povrchu pokožky, které celý stav ještě zhoršují.

Pro zklidnění zánětu a zlepšení průtoku krve je jedním z nejlepších prostředků česnek. Česnek je známý jako zelenina s výraznými léčivými účinky, které nás dokáží zbavit celé řady neduhů a rovněž umí eliminovat množství toxinů v těle.

Česnek je účinným prostředkem i na křečové žíly a obzvláště při dlouhodobém užívání lze pozorovat pozitivní výsledky. V arjůvédské medicíně se česnek používá k léčbě křečových žil již po mnoho let. Kromě vnitřního užívání je velmi účinné i vnější použití. Ukážeme si, jak se dá snadno vyrobit směs na léčbu a zmírnění křečových žil, která může přinést dlouhodobé zlepšení.

Směs na léčbu křečových žil

Složení :

  • 1/2 sklenice pomerančové šťávy
  • 1 lžíce olivového oleje
  • Několik jemně nastrouhaných stroužků česneku

Postup:

Všechny ingredience pečlivě smíchejte a následně nechte směs na 12 hodin odstát.f

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *