7 denní ananasová dieta: neuvěříte, co se stane s vaším tělem

Spread the love

Ananas je starý dobrý pomocník v hubnutí. Pomáhá také brzdit naše přejídání a absorbovat nezdravou stravu.

Zkuste cvičit a alespoň čtyři dny konzumovat tento rajský plod, díky kterému můžete ztratit až tři kila za týden a uvidíte sami. Ananas je účinný v boji se zadržováním vody. Řeší nadýmání a celulitidu.

ananas

ananasJe bohatý na draslík, eliminuje přebytečnou vodu, doplňuje nás železem, které je potřebné pro tvorbu červených krvinek.

Dále podporuje naše trávení, bojuje se zánětlivými procesy v těle a urychluje látkovou výměnu. Je bezvadným kalorickým ovocem – obsahuje 40 kalorií, které naše tělo efektivně využije. Konzumujte jej pouze čerstvý a udržujte jej v lednici, zafixované slídou, pokud jej nedojíte. Důležité je vždy zachovat všechny vlastnosti vitamínu C, který je důležitý pro tvorbu kolagenu, tím zlepšuje pružnost pokožky.

Několik tipů na ananasovou dietu:

  • Vyhněte se zpracovanému masu a sýrům, sacharidům, alkoholickým nápojům.
  • Pijte čaj (dva šálky denně) a dva litry vody denně.
  • V rámci vaření používejte maximálně dvě lžíce oleje denně, omezte sůl, koření a ocet. Vítána je fyzická aktivita.
  • Cukrovkáři a lidé, trpící kolitidou, pozor, můžete trpět nesnášenlivostí na enzym v ananasu, což způsobuje jaterní dysfunkci nebo selhání ledvin.
  • Doporučená snídaně je ananasová šťáva z jednoho ananasu a jeden šálek čaje. Na svačinu si dejte čtyři plátky ananasu a jeden krajíc chleba. Na oběd pak zase ananasovou šťávu a jedno jablko. Na večeři dva plátky ananasu, padesát gramů vařené rýže a jeden šálek čaje proti nadýmání.
  • Ananas by měl být vždy součástí pravidelné stravy zejména pro osoby, které chtějí zhubnout.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *