Jak poznat včas rakovinu? Podle zásadního příznaku!

Spread the love

Věděli jste, že první příznaky vážných nemocí a především rakoviny, se mohou objevit i na dlaních? Určitě byste se jakýmikoli změnami v této části těla měli zabývat a nepřehlížet je!

Britští vědci varují, že změny, které můžeme na dlaních pozorovat, mohou být způsobené i rakovinou. Je důležité vědět, jak závažné tyto projevy mohou být a jak tuto zákeřnou nemoc odhalit včas.

Pochopitelně se při různých typech rakoviny setkáváme i s různými symptomy a následně i průběhem léčby. Ale i přesto mají všechny typy rakoviny něco společného. Prvotní příznaky rakoviny se totiž nejdříve projevují na dlaních, kde se vytvoří hrubá, popraskaná a opuchlá kůže.
Nemusíme si těchto prasklin a dalších změn na první pohled ani všimnout, a pokud ano, většinou je ignorujeme. Popraskanou kůži natíráme krémem na ruce a myslíme si, že je po problému. To je však to nejhorší, co můžeme udělat! Žádné změny na našem těle bychom neměly zanedbávat, protože rozpoznání symptomů v pravý čas je základem v boji a následném poražení této nemoci. Jakmile si tedy všimnete popraskaných a opuchlých dlaní, nepodceňujte to a navštivte okamžitě svého lékaře!

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *